Naujoji TV konsolė

TV priedelis

Kompanija "D & H Technology pristatė ateities TV  DH108A. Išoriškai, jis panašus į maža kompiuteriuką  ir yra mažesnis nei daugelis stalinių kompiuterių. Viduje yra  4 branduolių ARM tipo procesorius, ir vietoje monitoriaus jis jungiamas prie televizoriaus per HDMI.

HDMI kabelis televizoriui prijungti yra komplekte. Deja daugiau informacijos, kas bus priedėlio komplektacijoje nėra. Tikimasi, kad gamintojas tikrai pridės bent jau nuotolinio valdymo pultelį.  

Kaip jau minėta,  DH108A, - yra gana padorus TV priedėlis-kompiuteris. Už informacijos apdorojimą atsakingas keturių branduolių  Allwinner A31 procesorius ir 2 GB darbinės atminties (RAM).  Grafinė plokštė  PowerVR SGX 544, kurios pilnai pakanka matyti aukštos kokybės Full HD vaizdą. Vidinė atmintis, duomenų saugojimui, gali būti 8 arba 16 GB.  Taip pat informaciją galima saugoti ir SD kortelėje. Taip pat prie įrenginio gali būti prijungtas ir išorinis HDD įrenginys, kuriam pajungti yra net 4 USB lizdai. Taip pat įrenginį galima prijungti prie interneto per  per tam skirtą LAN jungtį arba bevieliu Wi-Fi 802.11 b/g/n ryšiu.

Konsolė veikia Google Android operacinėje sistemoje ir turi galimybę atsisiųsti programas iš "Google" "Android", todėl, jei tik norite, ji gali lengvai virsti namų žaidimo konsole.

Gaila, kad konsolės DH108A išleidimo data kolkas nėra žinoma, taip pat kaip ir jos kaina.