Užduoti klausimą
Sveiki. Reikia perrašyti BIOS, nes nemato mano naujo SSD disko. Kokia kaina ir kiek užtruktų?
Sveiki, Nesiojamame kompiuteryje Lenovo-Thinkpad-S440 neveikia HDMI jungtis, programinė įranga tikrai tvarkinga. Net per BIOS nepaduoda vaizdo į HDMI. Taip pat, neina padaryt BIOS updeito, meta klaidą. Ar galėtumėt padėt šiuo klausimu.
Laba diena, Ar turite pardavimui ACER aspire 6920 BIOS bateriją? Kokia kaina?
Sveiki. Yra motininė plokštė Asus P5K/EPU. ir su ja turiu problemą tokią: ijungus visi ventiliatoriai sukasi, viskas kaip ir veikia. Bet nera jokio vaizdo (Vaizdo plokštė testuota, ir tikrai veikianti). kai išjungiau atjungiau nuo laidų visų, pastovi pora parų - įsijungia. bet jei darai restart - vel nebepasileidžia. Ar čia gali būti BIOS bėdos (nes kažką tokio man dėl BIOS metė kaip užrašą. BIOS resetinau keletą kartų. Vis tiek, po restart kompiuteris nepasileidžia nors jungiu iš kelių kartų. Sakykite, ar BIOS perrašymas labai brangiai kainuoja, kai BIOS mikroschema yra ne prilituota, o išsiima lengvai?
Sveiki, Šeimininkas nezino supervisor slaptazodzio Acer e1-572g ar galite ji nuimti?
Seveiki, turiu lenovo t420, tačiau nežinau bios slaptažodžio. ar jį galima nuimti? jo prašo kai norėjau pakeisti hdd i ssd. gal yra gamyklinis koks kodas? ačiū už pagalbą.
Sveiki kas gali but loptopui kai ijungiu tai tik dega zalia lempute ir isijunge ausintuvas o pats ekranas neveikia?gal tai bios?
Girdėjau toki mita apie BIOS kad atnaujinant bios padaugėja FPS and žaidimų ar tai tiesa ?
Sveiki, neseniai nusipirkau naują procesorių i3-3250 stacionariam kompiuteriui, tačiau įstačius naująjį procesorių, kompiuteris įsijungia kokioms 5 sekundėms ir išsijungia. Įstačius seną procesorių, vėl viskas veikia. Mano motininė yra Gigabyte gamintojo h61m-ds2. Aš skaičiau, kad prieš įstatant procesorių, reikia atnaujinti BIOS. Kiek kainuotų juos atnaujinti? Ar tai padėtų?
Laba diena, Kiek kainuotų hp dv5 1130en bios sutaisymas? Atnaujinant bios kazkas nutiko, tai nebeisijungia laptopas.
powered by smfaq