Užduoti klausimą
Gal pakonsultuosite: reikia kompiuterių šeimos gydytojų darbo vietoms. Darbas pagrinde su e-sveikatos sistemomis kaip eREC, elektroninė ligos istorija ir panašiai, . Ta prasme naršymas internete, darbas su nutolusiomis duomenų bazėmis. Minimalus ofisas: word, excel. Kokia būtų geriausia ir ekonomiškiausia specifikacija?
Sveiki, noreciau pasiteirauti del kompiuterio, ieskau gan patikimo ir gero, labiau net darbui ir zaidimam, pasiziurejau apie sita http://www.nesiojamas-kompiuteris.lt/index.php/product/view/9/32 gal kazka galetumet ir papasakoti, nes nelabai kazka ir nusimanau apie laptopus :)
sveiki gal turite naudota lenovo y50-70 ar y510p zodziu reikia gera zaidimo kompjuterio . tik ne msi ir alienware
Laba diena, noriu pasiterauti pas jus. ar jus siunciate y kitus miestus siuos devetus kompiutrius pavizdziui Kalvarijos savivaldybe ir kiek man kainuotu atsiuntimas? ir ar reikia pinigus is karto pervesti y jusu saskaita? dekui uz atsakyma geros dienos.
Sveiki, turiu vaizdo kamera filmuojančią fulHD formatu ir norėčiau apdoroti ją kompiuteryje. Klausimas būtų toks renkuosi kompiuterį vaizdo medžiagos apdorojimui, (stacionarus netinka) kuris iš jų geresnis būtų: 1. http://www.kilobaitas.lt/Nesiojamieji/Lenovo/Lenovo_IdeaPad_Y510P_/_156_F/59407446/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_409&ID=547481 čia su dviem vaizdo plokštėm 2. http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/nesiojami_kompiuteriai/acer_aspire_v3772g_highend_gtx
Sveiki kokia sio kompiuterio "http://www.nesiojamas-kompiuteris.lt/index.php/hp-dv9000-detail" , kaina?
Kokia kaina? http://www.nesiojamas-kompiuteris.lt/index.php/hp-dv9000-detail
Mane domina sio kompiuterio kaina. http://nesiojamas-kompiuteris.lt/index.php/toshiba-satellite-l855d-100-detail
Laba diena. Ieškau pirkti padėvėtą nešiojamą kompiuterį, kad kaina būtų iki 400 Lt, ką galėtumėt pasiūlyti? Ačiū
kokius kompiterius turite iki 300 lt?
powered by smfaq