Uždaroji akcinė bendrovė „Solidas“ buvo įkurta 2006 metais Vilniaus mieste, IT sferoje dirbusių specialistų. 2006 metais pagrindinė veiklos kryptis buvo kompiuterinės technikos pardavimas, įmonių bei privačių asmenų kompiuterinės technikos priežiūra, IT servisas. Sparčiai plečiantis nešiojamų kompiuterių rinkai, nuo 2009 metų, pradėjome specializuotis nešiojamų kompiuterių remonto srityje. Kadangi nešiojamų kompiuterių sandara ir remonto ypatybės skyrėsi nuo iki tol pirmavusių rinkoje stacionarių kompiuterių, teko apmokyti dirbančius įmonėje specialistus, kurie visi šiuo metu turi nuo vidutinio iki aukščiausio lygio nešiojamų kompiuterių technikų diplomus. Specialistai apmokymuose įgijo vertingų žinių kaip diagnozuoti gedimus ir efektyviai juos šalinti. Visą laiką stebime ir gilinamės į naujas technologijas, taigi kiekvieną sudėtingesnį remonto atvejį priimame kaip iššūkį ir sprendžiame jį panaudodami visas įgytas žinias ir turimą įrangą.
Mes dirbame su privačiais ir juridiniais asmenimis. Dažniausiai užsakovai, kurie kreipiasi į mus pagalbos, tampa mūsų nuolatiniais klientais ar partneriais. Ypatingai geras sąlygas siūlome su mumis dirbantiems tarpininkams, kurie užsiima kompiuterinės įrangos priežiūra, bet neatlieka sudėtingų remonto darbų.

as

“Verslo principas – uždirbti pinigus, kitaip nebūtų verslo. Tik būdas juos uždirbti kiekvienoje įmonėje yra skirtingas. Mes gyvename technikos amžiuje ir technika darosi vis sudėtingesnė, todėl paprastų „bazinių“ žinių, kaip teisingai ir kokybiškai atlikti kompiuterių remonto paslaugas paprasčiausiai nebe užtenka. Kuo mes skiriamės iš kitų? Visų pirma turbūt tuo, kad mūsų darbo principas paremtas žinojimu, mes nesimokome dirbdami, o dirbame tai ką labai gerai išmanome. Antra, turbūt daugelis žino, ką reiškia dirbti savo mėgstamą darbą – tu tiesiog visą save atiduodi darbui, naujų žinių siekimui. Ir didžiausia padėka už atliktą darbą – matyti patenkintą klientą. Ir trečia, mes stengiamės suprasti klientą, jo lūkesčius ir pageidavimus. Taigi, kodėl mes? Turbūt todėl, kad mes žinome ką darome ir darome tai tikrai gerai.”

Su didele pagarba savo klientams ir bendradarbiams

UAB SOLIDAS

Direktorius

Vytautas Šulus

slider_upper