Operacinės sistemos diegimas | Kompiuterių taisykla Vilniuje

os diegimas

Windows diegimas yra itin populiari paslauga. Beveik kiekvienas žmogus yra susidūręs su jos diegimu.

Dažniausiai su tokiomis problemomis ir klausimais susiduria žmonės, kurie operacinę sistemą keičia labai retai ar išviso nėra to darę. Kompiuteris be operacinės sistemos neatneš jums jokios naudos, o kompiuteris su prastai veikiančia sistema gali gerokai patampyti nervus.

Operacinės sistemos diegimo klausimai iškyla dviem atvejais. Pirmasis, kai kompiuteris perkamas be įdiegtos operacinės sistemos. Antrasis atvejis susijęs su ilgu operacinės sistemos naudojimu. Tokiu atveju operacinė sistema pradeda veikti lėtai, dažnai stringa, o tai trukdo produktyviam darbui ar mėgstamai veiklai. Strigimo ir prasto veikimo priežastimi gali būti įvairios kenkiančios programos, virusai, sistemos klaidos. Tokiu atveju lieka vienintelė išeitis – operacinės sistemos perdiegimas.

Internete, o dažnai net ir gatvėse, vis dar galima rasti skelbimų siūlančių tokio ar panašaus pobūdžio paslaugas. Tikriausiai ir savo pažįstamųjų tarpe rastumėte asmenį, kuriam Windows diegimas nėra didžiulė paslaptis. Visgi, turėtumėte žinoti, kad nuo programinės įrangos įdiegimo kokybės gali priklausyti kompiuterio stabilumas. Jei nenorite, kad jūsų kompiuteris netikėtai persikrautų ir visa surinkta informacija, su kuria dirbote pusę dienos paprasčiausiai dingtų, geriau kreipkitės į specialistus. Specialistai ne tik įdiegs programinę įrangą, bet ir pakonsultuos kitais rūpimais klausimais, parinks pačią tinkamiausią operacinę sistemą ir pan.

Baigiant, verta pastebėti, kad iš pirmos pažiūros Windows diegimas gali pasirodyti nesudėtingas, visgi, taip tikrai nėra. Jei apie tokius dalykus, kaip disko formatavimas ar DOS parametrų keitimas, nesate girdėjęs, jokiu būdu nesiimkite perdiegimo pats. Patartina nepasitikėti ir geraširdžiais draugais ar kaimynais, mat savamokslis Windows diegimas, kaip minėta anksčiau, vėliau gali atnešti daugiau bėdos. Kreiptis į profesionalus šiuo atveju teisingas sprendimas, kuris padės išvengti problemų, susijusių su netinkamu operacinės sistemos įdiegimu. Įdiegiant operacinę sistemą taip pat galėsite pasikonsultuoti dėl vienos ar kitos sistemos tinkamumo jūsų kompiuteriui. Tokiu atveju galėsite pasiekti maksimalią kompiuterio galią ir mėgstama ar darbine veikla užsiimsite be trukdžių.

Susisiekite su mumis
Jei turite klausimų susijusių su nešiojamų kompiuterių operacinės sistemos diegimu, prašome susisiekti su mumis.