Ekrano keitimas - Kompiuterių taisykla Vilniuje

Ekrano keitimas

Comments are closed

Vienas lengviausiai pažeidžiamų ir dažniausiai gendančių kompiuterio komponentų tai kompiuterio ekranas arba kitaip – monitorius. Pagrindinės nelaimės su monitoriais nutinka kai pvz. jie gabenami iš vienos vietos į kitą, kai vyksta elektros šuoliai namuose ar trumpas jungimas. Tokiu atveju galima arba pirkti nauja monitorių arba ieškotis kokios įmonės, kurios viena veiklų būtų ekrano keitimas.

Ekrano keitimas, tiek kalbant apie kompiuterius, tiek apie mobiliuosius telefonus, nėra labai sudėtingas, pakanka turėti tam tikrą rinkinį kurio pagalbą būtų galima ekraną ar monitorių išardyti. Žinoma, reikėtų suprasti ir tai jog ekranų keitimas tai atsargumo reikalaujanti procedūra, todėl reikėtų ją atlikti dalyvaujant nusimanančiam žmogui, o jeigu abejojate savo sugebėjimais, patartume šį darbą pavesti žmonėms, kurie žinotų ko reikalauja ekrano keitimas ir turėtų tame patirties.

Kalbant apie ekranų ar monitorių tipus, populiariausias kompiuterio ekranas būtų dabar jau plokščiu ekranu, kadangi jie mažiau gadina akis bei yra patogesni naudojimui. Kompiuterio ekranas taip sumažėjo dėl naujo tipo tranzistorių, kurie buvo panaudoti  plačiai visoje technologijų pramonėje. Būtent dėl akių ir reikėtų susirūpinti jog senais tranzistoriais besiremiantis ekranai pažeidžia akis, todėl patartina kuo greičiau ekraną pasikeisti.

 Kompiuterio ekranas nebūtinai turi būti keičiamas, norint jį padaryti kuo draugiškesnį tiek aplinkai tiek sveikatos atžvilgiu. Galima nusipirkti specialią plėvelę arba jeigu nešiojate akinius, pasirūpinti jog stikliukai turėtų kažkokią apsaugą nuo kompiuterio, kad tiek nesigadintų akys. Kitas atvejis jeigu ekrano keitimas reikalingas pvz. mobiliajam įrenginiui, o jo ekranui pakeisti ypatingai pastangų nereikia, pakaks pirmiausia turėti nusipirkus rinkinį, skirtą išardyti telefonams. Tada galėsite be didesnių problemų išardyti telefoną ir pakeisti jo ekraną, kurie dažniausiai būna lcd tipo. Tiesa, geriausiai tokius ekranus pirkti internetinėse parduotuvėse, tokiuose kaip ebay, kadangi ten jie būna pigiausi.

Kompiuterių remontas Vilniuje – UAB Solidas – Architektų g. 184; tel. 8 604 23232.

Comments are closed.