Kompiuterio valymas užpylus - Kompiuterių taisykla Vilniuje

Kompiuterio valymas užpylus

Comments are closed

Vienas dažniausiai keičiamų komponentų kompiuteryje – klaviatūra. Klaviatūra gali nebedirbti  jei ją apliejote skysčiu, dėl programinės įrangos gedimų ar gedimų susijusių su pagrindine plokšte. Jei kompiuterio klaviatūra neveikia, o jūs tikrai žinote, kad nieko ant jos neišpylėte, galite pabandyti iš naujo įdiegti operacinę sistemą. Jei po jos įdiegimo klaviatūra taip ir nepradėjo veikti, labiausiai tikėtina, kad problema bus kompiuterio pagrindinėje plokštėje arba pačioje klaviatūroje. Mūsų kompiuterių servisas nemokamai savo klientams teikia tokią paslaugą, kaip naujos klaviatūros įstatymas ir jos veikimo patikrinimas jos neperkant. Jei problema pasirodys esanti klaviatūroje, Jūs galėsite ją įsigyti pačiomis patraukliausiomis kainomis.

Jei kompiuteris buvo aplietas skysčiu, klaviatūros keitimas dažniausiai jau būna būtinas. Nors šiuolaikinės klaviatūros yra vandeniui atsparios, jos labai neblogai apsaugo pagrindinę plokštę esančia po ja. Deja taip daugiausiai ir nukenčia pati klaviatūra. Ir viso to pasekmė – klaviatūros keitimas.

Ką daryti užpilus kompiuterį?

1) Pirmasis žingsnis – atjungti maitinimo kabelį ir pašalinti bateriją. Jei to nepadarysite laiku, korozija gali labai pakenkti kompiuterio pagrindinei plokštei.

2) Pastatykite kompiuterį klaviatūra žemyn, kitaip tariant „nameliu“, kad ištekėtų kuo daugiau skysčiu.

3) Kuo skubiau ieškokite kas galėtų atlikti kompiuterio valymą. Užpilus kompiuterį dideliu skysčių kiekiu, tik pilnas kompiuterio valymas gali padėti išgelbėti Jūsų kompiuterį.

Jokiu būdu neplaukite kompiuterio po vandeniu, nedžiovinkite jo plaukų fenu! Net jei Jums atrodo, kad kompiuteris išdžiuvo, jokiu būdu nejunkite jo bent 2 paras. Atminkite, jei  kompiuteris po užpylimo dar įsijungia ir veikia, vis tiek jam būtina atlikti pilną valymą. Kitaip jis kitą dieną jau gali ir nebeįsijungti.

Jei po kompiuterio užpylimo skysčiais viską padarysite teisingai, blogiausiu atveju Jūs turėsite pakeisti tik kompiuterio klaviatūrą.

Mūsų kompiuterių servisas Vilniuje  remontuoja nešiojamus kompiuterius aplietus bet kokiais skysčiais. Pavyzdžiui tai gali būti vanduo, sultys, arbata, vynas, šampanas, alus ir t.t. Turime didelį kiekį atsarginių dalių įvairiems kompiuterių modeliams, taigi visada stengiamės sutvarkyti kliento nešiojamą kompiuterį per trumpiausią laiką. Kompiuterių remontas Vilniuje – Architektų g. 184, Vilnius. Tel.: 8 604 23232.

Comments are closed.